ترمیم ایزوگام

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ترمیم ایزوگام ، امروزه استفاده از ایزوگام ها در میان مردم بسیار متداول است. اکثر مردم به جای قیر، از ایزوگام استفاده می کنند. کارکرد مفید ایزوگام ها به طور معمول 10 سال است به همین علت بعد از مدتی ممکن است ایزوگام ها شکاف بردارند یا  کاملا خراب شوند.

ایزوگام تک لایه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ایزوگام تک لایه ، در این نوع از ایزوگام، بستر تنها یک لایه پلی استر سوزنی را دارا خواهد بود که از حوضچه مذاب قیر عبور کرده و سپس آن را با قیر مخلوط می کنند. 

ایزوگام استاندارد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ایزوگام استاندارد از قیر 60-70 خالص و پلیمری تهیه شده، همچنین در ساخت آن از بهترین لایه پلی استر و تیشو استفاده می گردد. که همه این ها در طول عمر ایزوگام اثرگذار خواهند بود. میزان استاندارد ایزوگام را سازمان ملی استاندارد ایران و اروپا معین می کند. تا خریداران از کیفیت بالا آن مطمئن شوند.

ارتباط با ما

استان مرکزی: دلیجان کیلومتر ۵ جاده اصفهان _ شهرک صنعتی بلوار کارگران جنوبی _ بهارستان ۲ نبش خیابان بهار۵ _ ایزوگام آسمان گستر _ ثبت ۵۳۳
تلفن تماس :

درباره ما

شرکت آسمان گستر دلیجان در سال 1381 با هدف تاسیس کارخانه تولید عایق رطوبتی تشکیل گردید که در این راستا، پس از اقدامات لازم در اوایل سال 1382 موفق به دریافت موافقت اصولی در شهرستان دلیجان گردید.

Search