بهترین ایزوگام

بهترین ایزوگام

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین ایزوگام ، ایزوگام از قیر، الیاف های مصنوعی و لایه های مختلف ساخته می شود و با گرما چسبانده شده تا به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارد مانع جذب آب و رطوبت گردد؛

لایه های ایزوگام عبارتند از: لایه پلی اتیلن، فویل آلومینیوم، بافت، پلی استر و مواد افزودنی لایه پلی اتیلن. ایزوگام در حالت تک لایه و دولایه عرضه می گردند.

ایزوگام برای پشت بام، استخرها، مخازن آب، کانال های آبیاری، سرویس های بهداشتی، سردخانه، سدها، پل های هوایی، پارکینگ ها، مرغداری ها و ... استفاده می شود. نصب ایزوگام فواید مختلفی نظیر عایق شدن در برابر رطوبت، وزن سبک، قیمت مقرون به صرفه، تمیز بودن نسبت به قیر، قابلیت انعطاف¬پذیری، مقاومت زیاد در برابر کشش و مدت زمان کم برای نصب دارد.

بهترین ایزوگام

در ایران، کارخانه های زیادی مشغول به تولید ایزوگام هستند و ایزوگام هایی مرغوب را به بازار عرضه می دارند. اما آنچه مصرف کنندگان خواهان آن هستند این است که کدام ایزوگام ها را انتخاب کنند؟ برای همین به چند نکته مهم در این باب اشاره خواهیم کرد:

ایزوگام باید از انعطاف خوبی برخوردار بوده و کشش خوبی داشته باشد.

ایزوگام را می توان به مدت 24 ساعت در یخچال نگهداری کرد، اگر ایزوگام پس از آن مدت با دادن زاویه 120 درجه به شکسته نشد، از کیفیت بالایی برخوردار است.

از تولید ایزوگام نباید شش ماه گذشته باشد.

ایزوگام مرغوب بوی نامرغوبی ندارد؛ اگر ایزوگام بوی ناخوشایندی داشت به دلیل استفاده از پلیمرهای نامرغوب است. 

بهترین ایزوگام هیچ گونه بریدگی و حالت روغنی را ندارد.

بهترین ایزوگام دارای نشان استاندارد ایران است و متناسب با حفظ محیط زیست تولید می گردد.

برای مطمئن شدن اینکه ایزوگام از الیاف تیشو ساخته شده یا نه، عایق را به مدت کمتر از یک ساعت در بنزین قرار می دهند و نتیجه را مشاهده می کنند.

وزن هر کیلو ایزوگام باید کمتر از 40 کیلوگرم باشد.

برای مرغوب بودن ایزوگام، می توان دست خود را بر لایه خارجی ایزوگام کشید، دست اگر سیاه شد، ایزوگام کیفیت خوبی دارد.

ایزوگام خوب یکنواخت بوده و هیچ ورمی ندارد.

ایزوگام خوب در برابر نور آفتاب، سرما و گرما باید مقاومت بالایی نشان دهد.

بهترین نوع ایزوگام با قیر پلیمری 70 درصد تولید می گردد.

ابعاد بهترین ایزوگام

ابعاد 10 متر در یک متر حالتی استاندارد برای ایزوگام به شمار می رود که ضخامت آن از سه تا چهار میلی متر خواهد بود. ضخامت های کم از آن تک لایه بوده و برای دیوار مناسب است ایزوگامی که ضخامت بیشتری دارد، دو لایه بوده و برای پشت بام، پارکینگ ها و ... مناسب است.

برای خرید ایزوگام مناسب باید دقت کافی به خرج داد و جنسی استاندارد از کارخانه ای مرغوب، با سابقه ای خوب خریداری نمود، تا در خرید آن ضرری متوجه تان نگردد. به دلیل این که برخی از کارخانه ها خدمات پس از فروش ارائه نمی دهند. باید توجه داشت که ایزوگام به صورت عمودی انبار گردد.

ارتباط با ما

استان مرکزی: دلیجان کیلومتر ۵ جاده اصفهان _ شهرک صنعتی بلوار کارگران جنوبی _ بهارستان ۲ نبش خیابان بهار۵ _ ایزوگام آسمان گستر _ ثبت ۵۳۳
تلفن تماس :

درباره ما

شرکت آسمان گستر دلیجان در سال 1381 با هدف تاسیس کارخانه تولید عایق رطوبتی تشکیل گردید که در این راستا، پس از اقدامات لازم در اوایل سال 1382 موفق به دریافت موافقت اصولی در شهرستان دلیجان گردید.

Search