انواع ایزوگام

انواع ایزوگام

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

انواع ایزوگام ، با آمدن فصل های سرد سال، صاحب خانه ها به دنبال راه هایی برای جلوگیری از صدمات ناشی آب و باران و برف هستند. آب اصولا از سقف خانه ها نشت کرده و راه باز می کنند به همین دلیل عایق کاری بسیار حائز اهمیت است.

راه های مختلفی برای این مشکل پشنهاد شده اما از میان این راه ها ایزوگام محبوبیت بیشتری دارد. این عایق تشکیل شده از قیر، پلی استر، تیشو و پشم شیشه است و معمولا با روکش الومینیومی عرضه می گردد. روکش آلومینیومی معمولا برای ایزوگام هایی استفاده شده که در معرض نور مستقیم خورشید هستند و بدون روکش ان در محیط های مرطوبی همانند حمام و دستشویی کارایی دارد. 

استفاده از ایزوگام کار را بسیار راحت کرده چرا که استفاده از قیر و ریختن ان در گونی، زحمت و زمان زیادی را می طلبد. عایق کاری رطوبتی استفاده های زیادی از جمله: پی، فونداسیون، پشت بام ها، دیوارها، حمام و سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، استخرها و  …دارد. استفاده از عایق علاوه بر راحتی و سرعت بالا، کیفیت بیشتری نیز دارد. این عایق ها برای جلوگیری از رشد قارچ و باکتری و تخریب سازه نیز به شدت مفید هستند. شایان ذکر است که ایزوگام در مقایسه با سایر عایق ها، قیمت مناسب تری دارد.

ایزوگام به دلیل آسانی و سرعت جز محبوب ترین عایق ها به شمار می رود که می تواند تمام سطح ساختمان را پوشش دهی کند. ایزوگام این قابلیت را دارد که در هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد به همین دلیل از سایر عایق ها خصوصا قیر و گونی متفاوت است.

مزایا نصب ایزوگام

1. ایزوگام علاوه بر قابل استفاده بودن در تمامی شرایط آب و هوایی، می توان در انواع موقیعت های ساختمان مورد استفاده قرار داد. 

2. نصب ایزوگام اسان و راحت است و هیچ ترک و جمع شدگی را به دنبال ندارد.

3. قیمت ایزوگام از سایر عایق ها ارزان تر است و نسبت به قیمت آن از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

4. ایزوگام بسیار سبک بوده و فشاری از نظر وزن بر ساختمان وارد نمی کند.

5. این عایق هرگز دچار پوسیدگی نمی شود.

6. ایزوگام از انعطاف بالایی برخوردار بوده و در برابر عوامل محیطی مختلفی اعم از انقباض و انبساط، مقاومت بالایی دارد.

7. پلی استری که در ساخت ایزوگام مورد استفاده قرار گرفته، مقاومت ان را بسیار بالا برده است.

8. نصب ایزوگام نسبت به قیر و گونی اسان بوده و زمان کمتری را درگیر می کند.

9. مقاومت ایزوگام نسبت به سایر عایق ها در برابر سرما و یخبندان بسیار بالا است.

10. دوام ایزوگام بالا بوده و با خیالی اسوده می توان ساحتمان را با ان ایمن کرد.

11. یکی از محاسن ایزوگام وجود سطحی صاف بوده که امکان نفوذ آب به ان را نمی دهد. 

12. ایزوگام امکان عایق کاری سطح های مسطح و بدون شیب را مهیا ساخته است.

13. ایزوگام نسبت به اسفالت و قیر، سطح تمیز تر و صاف تری را به وجود می آورد.

ارتباط با ما

استان مرکزی: دلیجان کیلومتر ۵ جاده اصفهان _ شهرک صنعتی بلوار کارگران جنوبی _ بهارستان ۲ نبش خیابان بهار۵ _ ایزوگام آسمان گستر _ ثبت ۵۳۳
تلفن تماس :

درباره ما

شرکت آسمان گستر دلیجان در سال 1381 با هدف تاسیس کارخانه تولید عایق رطوبتی تشکیل گردید که در این راستا، پس از اقدامات لازم در اوایل سال 1382 موفق به دریافت موافقت اصولی در شهرستان دلیجان گردید.

Search