خرید ایزوگام

خرید ایزوگام

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خرید ایزوگام ، اگر شما هم تصمیم به نصب یا تعمیر ایزوگام خود را دارید، خرید ایزوگام مرغوب دغدغه اول شما محسوب می شود. از آنجایی که شرکت های بسیاری ایزوگام های مختلفی را به بازار عرضه می کنند ما شاهد انواع مختلف ایزوگام ها در بازار هستیم.

این تنوع در ایزوگام ها، انتخاب را برای افراد سخت تر می کند. چرا که ممکن است اطلاع و شناخت کافی از آن در بین مردم وجود نداشته باشد. در این مقاله قصد داریم به نحوه خرید ایزوگام بپردازیم. و نحوه تشخیص ایزوگام اصل از ایزوگام نامرغوب را توضیح دهیم تا به انتخاب بهتر شما کمک کند. در ادامه با ما همراه باشید:

برای استفاده از ایزوگام ابتدا لازم است در چند مرحله آن را مورد بررسی قرار دارد. پیش از شروع هر کاری ابتدا باید از خرید ایزوگام مرغوب اطمینان حاصل کنید. جنس خوب ایزوگام به ما این اطمینان را می دهد که کارکرد آن طولانی تر است در نتیجه طولانی تر شدن عمر ساختمان را در پیش خواهد داشت.

ایزوگام های مختلف که از طرف شرکت های گوناگون عرضه می شوند، هر کدام دارای معایب یا مزایایی هستند که هنگام خرید لازم است به آن توجه شود. در این مقاله قصد داریم با برخی از این ویژگی هایی که ایزوگام مرغوب را از نوع نامرغوب آن جدا می کند آشنا شویم.

دقت در انتخاب شرکت تولید ایزوگام مناسب

ابتدا باید توجه کنیم شرکت ارائه دهنده ایزوگام مجوزات لازم را دارد و آیا سابقه خوبی در توزیع ایزوگام مرغوب دارد؟ این اطلاعات را می توان با پرس وجو از افرادی که از ایزوگام شرکت مورد نظر استفاده کرده اند به دست آورد. یا از طریق سایت نسبت به دریافت این اطلاعات اقدام کرد.

چک کردن ایزوگام قبل از خرید و اطمینان از سالم بودن آن

قبل از خرید لازم است ایزوگام را با دقت بررسی کرده که دارای عیب و نقصی (بریدگی و...) نباشد. بهتر است هنگام خرید این موارد را بررسی کنید چرا که ممکن است شرکت عرضه کننده ایزوگام دارای خدمات پس از فروش نباشد.

انجام چند آزمایش برای تشخیص جنس ایزوگام

روش اول: می توان تکه ای کوچک از ایزوگام را درون فریزر قرار داد و بعد از چند ساعت خارج نمود. سپس ایزوگام را خم کنید. در صورت شکستگی ایزوگام متوجه می شویم که ایزوگام نامرغوب است.

روش دوم: از طریق بو ایزوگام می توان به نامرغوب بودن آن پی برد. اگر ایزوگام بو نامطبوعی داشته باشد (معمولا به دلیل به کار رفتن مواد مصنوعی در آن) ایزوگام نامرغوب است. و برعکس اگر بو نامطبوعی نداشته باشد می توان از مرغوب بودن ایزوگام اطمینان حاصل کرد.

روش سوم: ایزوگام را بکشید و در صورت پارگی متوجه نامرغوب بودن آن خواهید شد.

نکات دیگر هنگام خرید ایزوگام:

1- ایزوگام باید دارای نشان استاندارد باشد. که نشانه تأیید از طرف کارشناسان اداره استاندارد می باشد.

2- بهتر است نصب ایزوگام را به افراد مجرب بسپارید تا این کار به درستی انجام گیرد.

3- عایقی که استفاده می کنید را بر اساس منطقه جغرافیایی خود انتخاب کنید. مثلا اگر در منطقه ای با آب و هوای گرم و خشک زندگی می کنید بهتر است از ایزوگامی استفاده کنید که در برابر نور خورشید پوسیده نشود و از بین نرود.

4- به وزن عایق دقت کنید که از 39 کیلوگرم کمتر نباشد.

5- در هنگام خرید دقت کنید ایزوگام دولایه باشد. چرا که ایزوگام های یک لایه به دلیل داشتن تنها یک پلی استر در برابر نور خورشید مقاوم نیستند.

6- در زمان مناسب برای نصب ایزوگام اقدام کنید مثلا فصل تابستان که هیچ رطوبتی روی پشت¬بام نیست، بهترین زمان نصب ایزوگام است.

ارتباط با ما

استان مرکزی: دلیجان کیلومتر ۵ جاده اصفهان _ شهرک صنعتی بلوار کارگران جنوبی _ بهارستان ۲ نبش خیابان بهار۵ _ ایزوگام آسمان گستر _ ثبت ۵۳۳
تلفن تماس :

درباره ما

شرکت آسمان گستر دلیجان در سال 1381 با هدف تاسیس کارخانه تولید عایق رطوبتی تشکیل گردید که در این راستا، پس از اقدامات لازم در اوایل سال 1382 موفق به دریافت موافقت اصولی در شهرستان دلیجان گردید.

Search