نصب ایزوگام

نصب ایزوگام

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نصب ایزوگام ، هنگام نصب ایزوگام باید به چندین نکته مهم و اساسی توجه کنید. با رعایت این نکات در هنگام نصب ایزوگام و عایق رطوبتی منزلتان، با مشکلات کمتری دست و پنجه نرم می کنید.

سعی کنید برای نصب از بهترین روش ها و متخصصان استفاده کنید. هر چند برای اینکار تجربه بالا نیاز است اما به یک تئوری و نقشه از پیش طراحی شده نیز نیاز دارد.

یکی از مهم ترین نکات قبل از نصب، کیفیت و جنس ایزوگام است. باید توجه داشته باشید که ایزوگام بام خانه تان باید این توانایی را داشته باشد که مدت ها دوام بیاورد. ایزوگام های با کیفیت معمولا دارای علامت استاندارد هستند. شایان ذکر است که هر چه ایزوگام مصرفی بی کیفیت تر باشند، خرابی و مشکلات بیشتری را به بار می آورد. 

شرایط سطح دیوار و بام برای ایزوگام

یکی از نکات قابل توجه، سطح زیرین ایزوگام هاست که در مقاومت و دوام ان تاثیر بسیاری دارد. در هنگام انتخاب ایزوگام و نصب ان باید به موقعیت نصب بسیار توجه کنید چرا که ایزوگام روی سطوح فلزی و سرامیکی و چوبی نمی چسبد و در طولانی مدت کنده شده و احتمال بروز مشکل در ان به چند برابر می رسد. کنده شدن در اهن به خاطر اقباض و انبساط، در چوب به دلیل خوردگی و بادکردن و نداشتن استحکام و چسبندگی لازم است؛ در طی ان ایزوگام ها سست شده و کنده می شوند.

اگر قصد داشتید ایزوگام جدیدی روی یک ایزوگام قدیمی نصب کنید، بهتر است لایه آلومینیومی یا قلعی روی ایزوگام زیرین زده تا قدرت چسبندگی ایزوگام جدید بهتر شود. ایزوگام بهتر است روی آجر یا گچ های زخم شده نصب گردد نه در دستشویی ها، حمام ها یا هر سطوح صافی دیگری. برای دستشویی و حمام ها شما می توانید از قیر یا گونی استفاده کنید چرا که کارایی بیش تری در ان زمینه دارند.

بهترین مکان ها برای نصب ایزوگام

یکی از بهترین مکان ها برای نصب، سطح آغشته به قیر است. به دلیل مخلوط شدن قیر ایزوگام با قیر موجود در سطح زیرین، افزایش استحکام و قدرت چسبندگی، سطوح از پیش قیر شده یا آسفالت شده، بهترین مکان ها هستند. در محیط های سیمانی و بتنی برای ایجاد عایق می توانید از عایق های استاندارد و با دوام استفاده کنید.

چگونه سطح را آماده کنیم؟

برای نصب ایزوگام باید سطح را به دقت از وجود هر گونه آلودگی و گرد و غبار پاک کنیم. اگر مکان مورد نظر نصب، پشت بام باشد، باید تمامی اشیا خارجی را اعم از کولر، آنتن و ... را از آن مکان خارج کنیم تا نصب ایزوگام به راحتی و به صورت یکدست انجام گیرد. همچنین هنگام نصب توجه داشته باشید که هر لایه ایزوگام را به موازات لایه قبلی، کشیده باشید تا عبور هر گونه الودگی و غبار را غیر ممکن سازد. اگر در راه نصب شما ناودانی وجود داشته به گونه ای عمل کنید که ناودان ها توسط ایزوگام خفه نشود. در برخورد با لوله بخاری، لوله را در وسط این عایق ها قرار ندهید. 

ارتباط با ما

استان مرکزی: دلیجان کیلومتر ۵ جاده اصفهان _ شهرک صنعتی بلوار کارگران جنوبی _ بهارستان ۲ نبش خیابان بهار۵ _ ایزوگام آسمان گستر _ ثبت ۵۳۳
تلفن تماس :

درباره ما

شرکت آسمان گستر دلیجان در سال 1381 با هدف تاسیس کارخانه تولید عایق رطوبتی تشکیل گردید که در این راستا، پس از اقدامات لازم در اوایل سال 1382 موفق به دریافت موافقت اصولی در شهرستان دلیجان گردید.

Search