ایزوگام دو لایه

ایزوگام دو لایه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ایزوگام دو لایه آیا می دانید تفاوت ایزوگام تک لایه، دو لایه و سه لایه در چیست؟ 

ایزوگام ها دارای انواع و دسته بندی های مختلفی هستند، در این مطلب ما به بررسی انواع ایزوگام و دسته بندی آن ها بر اساس ایزوگام های دو لایه می پردازیم.  

ایزوگام ها انواع مختلفی دارند که دارای قیمت های متفاوتی هستند. 

تعریف ایزوگام یک لایه

در ایزوگام یک لایه فقط لایه پلی استر سوزنی وجود دارد، این نوع ایزوگام را از حوضچه های مذاب قیر عبور داده و ممزوج می کنند. 

تعریف ایزوگام دولایه

ایزوگام های دو لایه دارای دو لایه پلی استر و تیشو نخ دار هستند. در هر دو ایزوگام دو لایه و تک لایه از روکش فویل آلومینیمی، نایلون و پودر تالک به کار رفته است. هر دو لایه روی هم قرار گرفته و سپس آن ها را از حوضچه مذاب قیر عبور می دهند.

تعریف ایزوگام سه لایه

در این نوع ایزوگام، روی ایزوگام دو لایه، لایه مفتول سیمی یا پلی استر اضافه می کنند.

این نوع ایزوگام ها دارای وزن سنگین بوده و برای استفاده در ساختمان مناسب نیستند. ایزوگام سه لایه را در جاهای خاص به کار می برند. 

ایزوگام دولایه

ایزوگام هایی که از نوع تک لایه هستند دارای ضخامت ۳.۲ میلیمتر بوده اما در ایزوگام های دو لایه ضخامت ایزوگام در دو نوع ۵.۳ میلیمتر و ۴ میلیمتر تولید می گردد. ایزوگام دولایه که دارای ضخامت ۴ میلیمتر می باشد، از نوع دیگر پرمصرف تر است. اگر یک لایه تیشو به ایزوگام یک لایه اضافه شود، ایزوگام دولایه تولید خواهد شد. ضخامت ایزوگام یک لایه ۳.۲ میلیمتر است.

ایزوگام یک لایه برای مکان هایی مناسب است که دارای شکل هندسی نامتوازن بوده مانند محل تقاطع پی و ستون. همچنین برای مکان هایی که دارای  بالکن های سرپوشیده هستند و آشپزخانه هایی که آبریز کمتری دارند، از این ایزوگام ها استفاده می شود. اما در مکان هایی که دارای تراز پایین هستند و فشار آب در آن افزایش پیدا کرده این ایزوگام کاربرد چندانی ندارد.

ایزوگام یک لایه دارای قیمت کمتر و مناسب تری در مقایسه با ایزوگام دو لایه است. برای مکان هایی که آبریز زیاد بوده مانند کف توالت، پشت بام و حمام از این نوع ایزوگام استفاده می شود. دوام ایزوگام دو لایه در مقایسه با ایزوگام یک لایه بسیار بیشتر است. 

میزان کیفیت در این نوع ایزوگام بسیار بیشتر بوده و دارای استحکام بالایی است. در ساخت ایزوگام دولایه از مواد اولیه درجه یک استفاده شده و در همه پروژه های عمرانی می توان از آن استفاده کرد. این نوع ایزوگام دارای نصب اسان و استاندارد بسیار خوبی است. از این رو نمایندگان و نصابان از ایزوگام دو لایه استقبال بسیار خوبی می کنند. ایزوگام های دولایه ای که در کشورمان تولید می شوند با توجه به استاندارد خوبی که دارند، به بسیاری از کشورها صادر می شوند. 

ارتباط با ما

استان مرکزی: دلیجان کیلومتر ۵ جاده اصفهان _ شهرک صنعتی بلوار کارگران جنوبی _ بهارستان ۲ نبش خیابان بهار۵ _ ایزوگام آسمان گستر _ ثبت ۵۳۳
تلفن تماس :

درباره ما

شرکت آسمان گستر دلیجان در سال 1381 با هدف تاسیس کارخانه تولید عایق رطوبتی تشکیل گردید که در این راستا، پس از اقدامات لازم در اوایل سال 1382 موفق به دریافت موافقت اصولی در شهرستان دلیجان گردید.

Search