ایزوگام طرح دار

ایزوگام طرح دار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ایزوگام طرح دار ، به نوعی از ایزوگام ها گفته می شود که دارای طرح های سرامیکی، چوبی، سنگی، چمنی، لانه زنبوری و مدل های دیگر است. ایزوگام طرح دار با روکشی از فویل طراحی شده است که به دلیل مقاومت بالای آن، مورد توجه مشتریان و متقاضیان قرار گرفته است.

این نوع از ایزوگام ها به دلیل وجود لایه ای از آلومینیوم یا فویل، علاوه بر افزایش زیبایی و متنوع بودن ایزوگام، موجب افزایش مقاومت ایزوگام شده است. ایزوگام طرح دار، جدیدترین و مدرن ترین نوع از انوع ایزوگامها بوده که دارای مقاومت بیشتری نسبت به سایر ایزوگام های موجود در بازار است.

مزایای ایزوگام طرح دار

مزایای ایزوگام طرح دار ، نسبت به سایر مدل ها و انواع ایزوگام ها این است که به دلیل روکش آلومینیوم یا فویل، دارای مقاومت بیشتری نسبت به سایر مدل های ایزوگام است. دارای طرح و رنگ بندی و مدل های مختلفی است که مشتریان بنابر سلیقه شخصی خود، میتوانند از انواع آن استفاده نمایند. میزان مقاومت و کشش ایزوگام طرح دار در مقایسه با مدل های دیگر، بیشتر است. ظاهر ایزوگام طرح دار یکی دیگر از خصوصیات و ویژگی های ایزوگام طرح دار است که دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح میباشد. مکانهایی که میتوان از ایزوگام طرح دار استفاده نمود، شامل سقف خانه، زمین بازی، دیوارها و مناطق مختلف است.

کاربرد ایزوگام طرح دار

کاربرد ایزوگام طرح دار ، در صنایع مختلفی از جمله زیباسازی شهر، ساختمان سازی، کارخانجات، زمینهای ورزشی، کف استخر، زمین بازی، دیوارها، سقف منازل و مکان های دیگر مشخص میشود.

انواع ایزوگام طرح دار

انواع ایزوگام طرح دار ، شامل ایزوگام هایی است که دارای طرح های سنگ، سرامیک، چوب، گرانیت، چمنی، کامپوزیت، ورساچه، لانه زنبوری و رنگی است. ایزوگام طرح دار مطابق با استاندارد جهانی تولید میشود و مراحل مختلف آزمایشگاهی را طی می نماید. از انواع ایزوگام های طرح دار میتوان به فویدار و دولایه اشاره نمود. ایزوگام طرح دار دو لایه از روکش فویل رنگی تولید میشود که دارای فرمول جدید و کیفیت بالا می باشد. 

قیمت ایزوگام طرح دار

قیمت ایزوگام طرح دار ، به دلیل عوامل و مولفه های متعدد و مختلف، متفاوت می باشد. قیمت یازوگام طرح دار با توجه به رنگ استفاده شده، نوع و اندازه های مصرفی متفاوت می باشد. ایزوگامهای طرح دار نسبت به ایزوگام عادی، دارای ضخامت بیشتری می باشند که تأثیر زیادی در قیمت خواهد گذاشت. قیمت ایزوگام های عادی با واحد اندازه گیری متر در نظر گرفته می شود. در حالی که واحد اندازه گیری قیمت ایزوگامهای طرح دار، نوع طرح و کاربرد ایزوگام ها می باشد. به صورت کلی ضخامت فویل ایزوگام طرح دار، کیفیت بالاتر آن نسبت به ایزوگام عادی و مقاومت بیشتری که دارد، موجب افزایش قیمت ایزوگام طرح دار نسبت به ایزوگام  عادی می شود. از جمله معیارها و مولفه هایی که در افزایش یا کاهش قیمت ایزوگام طرح دار نقش دارند، میتوان به محل تهیه ایزوگام، ضخامت و وزن ایزوگام اشاره نمود. 

محل تهیه ایزوگام طرح دار

مرکز توزیع و فروش انواع ایزوگام ها می بایست مکانی معتبر باشد که مشتریان از صحت ایزوگام ها، اطمینان حاصل نمایند. همچنین مکانی از ساختمان یا زمین که نیاز به ایزوگام شدن دارند، بسیار حائز اهمیت است. طرح، جنس ایزوگام، اندازه، طول و عرض از عواملی هستند که زمان خریداری ایزوگام طرح دار باید مورد مشتریان و خریداران قرار گیرند. قیمت ایزوگام ارتباط به مکانی که قرار است ایزوگام شود، دارد. همچنین  طرح و رنگ و مدل ایزوگامی که خریداری شده است در قیمت آن تأثیر مستقیمی دارد.

ضخامت و وزن ایزوگام طرح دار

از عوامل دیگر که در تعیین قیمت ایزوگام طرح دار نقش دارد، ضخامت و وزن ایزوگام ها است. درصد خلوص مواد اولیه ایزوگام که شامل تیشو، قیر و پلی استر می باشد، در افزایش و کاهش قیمت ایزوگام طرح دار، نقش مهمی ایفا می کند. همچنین وزن و ضخامت ایزوگام ها تأثیر زیادی بر قیمت هر رول از ایزوگام ها دارد.

نصب ماهرانه

زمانی که ایزوگام های طرح دار خریداری شدند، لازم است که در مکان مورد نظر نصب و راه اندازی شود. در صورتی که مرحله نصب ایزوگام ها به درستی طی شود، نیازی به خریداری مجدد ایزوگام نخواهد بود. نصاب ماهر و متخصص با نصب حرفه ای و تخصصی ایزوگام های طرح دار بر سقف، زمین و دیوارها، موجب می شود که هزینه های جانبی ایزوگام طرح دار، به حداقل برسد.

ایزوگام روی موزاییک 

ایزوگام روی موزاییک ، روشی جهت عایق کاری سطوحی است که توسط موزاییک پوشیده شده است. در زمانی که نصاب حرفه ای قصد عایق کاری موزاییک را دارد، بدون نیاز به کندن موزاییک و سنگ از ناحیه مورد نظر، به صورت بی رنگ به عایق کاری و ایزوگام سطح موزاییک شده می پردازد. 

ویژگی ایزوگام روی موزاییک

از ویژگی مهم ایزوگام روی موزاییک ، میتوان به عایق بی رنگ سطوح موزاییکی اشاره نمود که تغییری در ظاهر سطوح ایجاد نمی کند. در مرحله ایزوگام، بندکشی با عایق کاری بی رنگ و الاستیک صورت می گیرد.

انواع ایزوگام روی موزاییک

از انواع ایزوگام روی موزاییک میتوان به عایق کاری بی رنگ و الاستیک اشاره نمود که دارای انواع عایق کریستالی، عایق نانوایزوکاور اشاره نمود. عایق کاری کریستالی ضد سایش و ضد ضربه است که قابلیت راه رفتن و تردد انسان ها را دارد. عایق کاری کریستالی روی سطح بام اجرا و نصب می شود. عایق کاری نانوایزوکاور در برابر نور خورشید و اشعه یو وی، مقاومت بیشتری دارد. همچنین این نوع عایق در برابر جلبک مقاوم بوده و قابل شستشو می باشد. از جمله کاربردها و موارد مصرف ایزوگام های نانوایزوکاور و کریستالی میتوان به عایقکاری تراس، حیاط، استخر، آبنما، سقف، کف و پی، نمای آجری، روی چوب، نمای سنگی و موارد دیگر اشاره نمود.

مقایسه ایزوگام عادی و طرح دار

از ویژگی های ایزوگام های عادی و بدون روکش، استفاده ایزوگام در دیوار و کف حمام و آشپزخانه می باشد. ایزوگام عادی در ارتباط و تماس با شعله آتش از میان میرود. جنس ایزوگام عادی از پلی اتیلن و لایه پلاستیکی نازک است که مقاومت کمی نسبت به ایزوگام طرح دار دارد. ایزوگام فویل دار یا روکش دار از جنس فویل آلومینیوم نازک است. دارای طرحهای خاصی است که موجب زیبایی سطوح می شود. به دلیل خاصیت بازتاب کردن نور خورشید در لایه آلومینیوم، ایزوگام های طرح دار جهت جلوگیری از نم و رطوبت به صورت عمودی کار می کنند. به طور کلی ایزوگام های طرح دار نسبت به ایزوگام های عادی و بدون روکش، دارای مقاومت و تأثیر بیشتری جهت جلوگیری از نفوذ نم می باشند. 

 

ارتباط با ما

استان مرکزی: دلیجان کیلومتر ۵ جاده اصفهان _ شهرک صنعتی بلوار کارگران جنوبی _ بهارستان ۲ نبش خیابان بهار۵ _ ایزوگام آسمان گستر _ ثبت ۵۳۳
تلفن تماس :

درباره ما

شرکت آسمان گستر دلیجان در سال 1381 با هدف تاسیس کارخانه تولید عایق رطوبتی تشکیل گردید که در این راستا، پس از اقدامات لازم در اوایل سال 1382 موفق به دریافت موافقت اصولی در شهرستان دلیجان گردید.

Search