نصب ایزوگام در تهران

نصب ایزوگام در تهران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نصب ایزوگام در تهران ، هدف پرسنل مجموعه نصب ایزوگام در تهران مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت می باشد. سعی کنید نصب ایزوگام را در فصل گرما انجام دهید، زیرا رطوبت موجب کاهش کیفیت و مقاومت در چسبندگی ایزوگام می شود.

نصب ایزوگام در تهران علاوه بر پشت بام منازل، جهت عایق کردن استخرها، سرویس بهداشتی، پل ها، دیوارها و ... نیز کاربرد دارد. 

تاریخچه ایزوگام دلیجان در تهران

تاریخچه ایزوگام دلیجان در تهران ، در گذشته از شیوه های سنتی مانند قیرگونی و کاهگل جهت عایق کاری استفاده می شد. با گذشت زمان و توسعه کارخانه های صنعتی خرد و کلان و پیشرفت صنعت پتروشیمی، تولید ایزوگام به عنوان عایقی مقاوم و سبک ایجاد شد. وجود تولیدی های زیاد شهر دلیجان در تاریخچه ایزوگام دلیجان در تهران تاثیر زیادی داشته و به عنوان بزرگترین قطب تولیدی در زمینه ایزوگام های با کیفیت و مرغوب شناخته شده است. 

 

ایزوگام قیرگونی در تهران

ایزوگام قیرگونی در تهران ، همانند ایزوگام نوعی عایق کاری ساختمان می باشد. ورق های ضدآب قیر از یک تقویت کننده تشکیل شده اند که از دوطرف با قیر پوشانده می شوند. قیر با تقطیر نفت خام تولید می شود. قیر اصلاح شده نوعی محصول آسفالت است که با روش های مختلف در درجه حرارت سرد و گرم اعمال می شود. ایزوگام قیرگونی در تهران با ماندگاری بالا، عمدتا تا 20سال یا بیشتر انجام می گیرید. همچنین سقف قیر در برابر ترک های ناشی از باران، آتش و .. بادوام است. اما از معایب ایزوگام قیرگونی در تهران می توان به رنگ مشکی آن اشاره کرد. رنگ مشکی قیرگونی برخلاف ایزوگام، گرما را جذب می کند و گاها منجر به گرم شدن ساختمان می شود.

معایب قیرگونی در تهران

معایب قیرگونی در تهران ، قیرگونی نیز مانند سایر عایق ها به صورت تک لایه، دو یا سه لایه موجود است. اما انجام تک لایه ای آن بادوام نبوده و دچار خرابی زودرس می شود. در این روش عایق ابتدا دولایه قیر می ریزند و سپس یک کونی بر روی آن قرار داده می شود. و در مرحله آخر یک لایه دیگر قیر بر روی گونی ریخته می شود. ما به شما توصیه می کنیم به دلیل وزن بالای قیرگونی، قبل از انجام مطمئن شوید که ساختمان میزان تحمل این وزن را دارد. از نمونه معایب قیرگونی در تهران می توان به مواردی مانند: پوسیدگی بعد از چند سال، تعویض بعد از 10 تا 12سال، تولید آلودگی هنگام نصب و ... اشاره داشت.

اجرای قیرگونی و ایزوگام در تهران

اجرای قیرگونی و ایزوگام در تهران ، قیر به طور کلی به منظور استفاده در صنعت است. برای اولین بار به دلیل خاصیت چسبندگی طبیعی و ضدآب بودن مورد استفاده قرار گرفت. به دلیل ویژگی ضدآب بودن تولیدکنندگان اجرای قیرگونی و ایزوگام در تهران از آن در زمینه ایجاد محصولات عایق بام استفاده می کنند. تقریبا 10% قیر مورد استفاده در سراسر جهان در صنعت بام مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا خصوصیت ضدآبی و جلوگیری از رطوبت آن به عملکرد سقف ها کمک می کند، و 5% آن به منظور عایق کاری در مصالح ساختمانی مانند: رنگ، پشت کاشی کاری ها و .. استفاده می شود.

ارتباط با ما

استان مرکزی: دلیجان کیلومتر ۵ جاده اصفهان _ شهرک صنعتی بلوار کارگران جنوبی _ بهارستان ۲ نبش خیابان بهار۵ _ ایزوگام آسمان گستر _ ثبت ۵۳۳
تلفن تماس :

درباره ما

شرکت آسمان گستر دلیجان در سال 1381 با هدف تاسیس کارخانه تولید عایق رطوبتی تشکیل گردید که در این راستا، پس از اقدامات لازم در اوایل سال 1382 موفق به دریافت موافقت اصولی در شهرستان دلیجان گردید.

Search